СФНУ
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
9541
Останній візит на сайт
2 дні тому
Консалтингова компанія «КВ»

Продаж квартир (8)

  • Консалтингове агентство КВ
    42 500 $
    1 250 $/м²

    3 Штурмової Бригади вул. (6-ї Стрілецької Дивізії), (Будинок)

    1 кімната
    34 / 25 / 6 м²
    поверх 5 з 24
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продам смарт-квартиру з видом на Дніпро та доглянутий двір у ЖК Mont Blan. 5/24 поверх, 34 м², 2 вікна. Переуступка. Скоро введення в експлуатацію. ЖК Mont Blan — сучасний комплекс преміумкласу в центрі Дніпра з архітектурою європейського рівня та панорамним склінням. • 3 секції по 24 поверхи • Монолітно-каркасна технологія будівництва • Вентильований фасад з утепленням мінеральною ватою • Енергоощадні вікна та панорамне скління • Висота стелі — 2,75–2,8 м • Власна дахова котельня • Підземний та багаторівневий паркінг • Закрита територія «двір без машин» • Відеоспостереження та контроль доступу • Власна інфраструктура: фітнес, кафе, комерція, зони відпочинку Mont Blan — це поєднання стату...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    68 000 $
    1 333 $/м²

    Виконкомівська вул., 24-Б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Центр ЖК Чкаловський
    1 кімната
    51 / 35 / 10 м²
    поверх 18 з 20
    2019 рік побудови
    сьогодні
    У продажу видова та дуже світла 1-к квартира в ЖК Чкаловський, вул. Виконкомівська, 24Б, забудовник Созидатель Площа — 51 м² Поверх — 18/21 Квартира з унікальним плануванням, завдяки якому простір грамотно зонований і максимально комфортний для життя. Інтер’єр виконаний у стильній кольоровій гамі, що додає квартирі характеру та вигідно вирізняє її серед інших пропозицій. У квартирі: • панорамні вікна з видовим краєвидом • вінілова підлога • жалюзі на всіх вікнах • ліжко з балдахіном, що повністю закривається • інверторний кондиціонер • бойлер 80 л • прально-сушильна машина • телевізор 50″ • оптоволоконний інтернет 300 Мбіт/с Будинок повністю електрифікований та належить до критичної і...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    215 000 $
    2 468 $/м²

    Короленка вул. (Первозванівська), 22-А

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Центральний пагорб ЖК GENEVE
    4 кімнати
    87.1 / 60 / 15 м²
    поверх 2 з 12
    2021 рік побудови
    вчора
    У продажу 4-кімнатна квартира з рідкісним плануванням на 6 вікон у ЖК Женева, вулиця Костомарівська, 1 а 2 секція (перша черга), 2/12 поверх, 87,1 м² Новий дизайнерський ремонт, який робили для себе — без економії на матеріалах і рішеннях. Продумане планування: • кухня-вітальня • три окремі кімнати (спальня, дитяча, кабінет/гостьова) • два санвузли • гардеробна Дизайнерські та технічні акценти квартири: • master-вимикач біля входу — вимикає все світло одним натисканням • тепла підлога в санвузлах і кухонній зоні • система захисту від протікань Ajax (7 датчиків), керування через мобільний додаток • підготовка під бойлер (приховано) • виведені комунікації під резервне живлення • кухня з...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    79 500 $
    1 019 $/м²

    Короленка вул. (Первозванівська), 22-А

    3 кімнати
    78 / 60 / 15 м²
    поверх 11 з 12
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК Женева. Квартира розташована у другій черзі, секція 4, чудове планування на дві сторони світу, 3 вікна, 11/12 поверх, опалення: двоконтурний газовий котел, зроблена стяжка підлоги, встановлені радіатори, вхідні двері. Квартира планується у дві окремі спальні, два санвузли, гардеробну та кухню-вітальню. Квартира з правом власності, документи готові до угоди. Є в наявності паркомісце на -1 рівні, біля ліфта, за окрему вартість. Житловий комплекс із закритою територією, що охороняється, двір без машин, є дитячі майданчики, мініфутбольне поле, тренажери, ОСББ. Ключі у мене, покажу у зручний для Вас час, чекаю на Ваші дзвінки!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    118 000 $
    1 832 $/м²

ПРЕМІУМ ПЕРЕУСТУПКА Нагірний ЖК Mont Blan
    3 кімнати
    64 / 40 / 15 м²
    поверх 21 з 24
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Хочете квартиру в новобудові, але без ремонту, пилу і зайвих витрат? Цей варіант — рідкісна можливість. Одна із перших готових квартир у ЖК Mont Blan— 3-к квартира вже з виконаним сучасним ремонтом та з видовою панорамою на Дніпро. Секція знаходиться на фінальному етапі будівництва, введення в експлуатацію заплановано вже найближчим часом, 2 квартал 2026 рік. 21 поверх відкриває неймовірний краєвид, який неможливо перекрити забудовою. Квартира має зручне сучасне планування: • кухня-вітальня • дві окремі спальні • гардеробна • санвузол Загальна площа — 64,4 м², 3 вікна, 21/24 поверх, секція А. Виконаний стильний дизайнерський ремонт, автономне опалення, підігрів підлоги. Із техніки: д...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    88 000 $
    936 $/м²

    Героїв Рятувальників вул. (Володі Дубініна), 6

    3 кімнати
    94 / 75 / 14 м²
    поверх 8 з 9
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК «Дубініна», район проспекту Гагаріна, 94 м², 8/9 поверх, 1 секція, вид на місто та р. Дніпро. Світла, простора, дві маленькі відкриті тераси. Планується у дві окремі спальні, кухню, вітальню, два санвузли, кабінет. Є газ та газовий двоконтурний котел. Закрита територія з відеоспостереженням, підземний паркінг. Висота стелі 2,8 м. Стан після будівельників. Є в наявності паркомісце 18,84 м², 1 рівень за окрему плату. Комплекс невеликий, всього 3 секції. Поруч школи, садочки, у пішій доступності магазини, до проспекту 7 хвилин пішки. Телефонуйте, покажу у будь-який зручний для Вас час.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    61 500 $
    1 279 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 128

    єОселя єВідновлення Перемога ЖК MARSHALL
    2 кімнати
    48 / 28 / 10 м²
    поверх 10 з 25
    2 дні тому
    Продам 2-к квартиру в ЖК Маршал-1 з видом на місто. Квартира планується в окрему спальню, кухню-вітальню, санвузол. єОселя✅ Квартира знаходиться на 10 поверсі, 48,1 м², Адреса: Набережна Перемоги, 128. Більш детальна інформація за телефоном, телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    138 000 $
    1 935 $/м²

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 35-Н

    2 кімнати
    71 / 45 / 15 м²
    поверх 15 з 18
    2 дні тому
    У продажу 2-к квартира з новим ремонтом у ЖК «Небо». Квартира дуже світла та тепла завдяки п'яти панорамним вікнам і сонячній стороні, вид з вікон у бік вул. Вернадського. Квартира розташована у секції А на 15 поверсі, за адресою: вулиця В. Вернадського, 35 Н. Квартира укомплектована повністю всіма необхідними меблями та технікою. Електроопалення, бойлер, тепла підлога. Квартира підходить як для життя, так і під інвестицію з доходом від 700$. Запрошую Вас на перегляд!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.